baldugalaktika.lt - klasikiniai baltarusiški baldai

UAB "Amber Furniture" - baltarusiškų baldų tiekėjas.

Mes tikime klasika paremta namų filosofija - esame nesenstančios klasikos ambasadoriai, siūlome tikro jaukumo receptus, kurie Tavo buitį daro patogią. Mes atrinkome geriausius Baltarusijos gamintojus, kurie baldų gamyboje naudoja pažangiausias technologijas, tausojančias gamtą, ir užtikrinančias baldų kokybę bei ergonomiką. Jų gaminami baldai daugiausia iš natūralios ąžuolo medienos. Konkuruojame ne tik prekės kaina, bet ir kokybe.

Kodėl žmonės perka ir mumis pasitiki? Nes darome viską nuoširdžiai ir su kiekvienu pirkėju bendraujame asmeniškai. Nors siūlome daugiausia standartinius baldus, kurių išmatavimų keisti negalima, tačiau virtuvių gamintojo UPP "Yavid" produkcija gali būti ir nestandartinė, pritaikyta individualiam poreikiui.

Esame oficialūs gamintojų atstovai: ZAO Molodečnomebel, ZAO Bobruiskmebel, ZAO Vileiskaja mebelnaja fabrika ir UPP Yavid.
Mūsų komandoje yra profesionali interjero dizainerė, kuri padės ir pakonsultuos siekiant sukurti vientisą namų interjero stilių bei erdvės harmoniją.
Baldus galime pristatyti visoje Lietuvoje. Taip pat tiekiame ir į kitas Europos Sąjungos šalis.
Dirbame pagal mažiausių kaštų strategiją, todėl mūsų kainų lygis nėra aukštas. Taigi nors neturime didelių ekspozicinių plotų, galime pasiūlyti palankiausias baldų kainas.
Baldai gaminami daugiausia iš natūralios medienos - ąžuolo, tačiau siūlome ir baldus iš buko bei pušies medienos, taip pat ir ne medinius baldus.
Specializuojamės klasikinių baldų srityje ir siūlome platų pasirinkimą bei didelę baldų įvairovę.