Minkšti baldai Turinas

Aprašymas.

Šio komplekto dizainas yra specialiai tokių formų, kad jame tilptų mechanizmas tranformacijai sofos į lovą. Taigi dizainas artimas komplektui „Gracija“, tik pritaikytas miegojimui.
Medžiagos : aukštos kokybės audinio ir medienos (ąžuolo arba buko) derinys. Traukta gali būti tik medžiaga (šinilu arba veliūru) arba medžiaga + natūrali oda; sofa su miegojimui skirta vieta. Spalva: trešnės, medaus, Romaška, riešuto, balintos emalės, balintos emalės su paauksavimais, balintos emalės su pasidabravimu. Gamintojas: Molodečnomebel.
Karkasas – kaip užpildas ir medžiaga, formuojanti minkštojo baldo formą (sėdimoji dalis, nugarėlė ir porankiai), naudojamas skirtingo tankio ir matmenų penopoliuretanas. Kaip paklotas ir elastingas tarpinis sluoksnis tarp apmušalo ir kamšalo naudojamas sinteponas. Kojelės ir kiti matomi karkaso elementai iš medžio gaminami iš ąžuolo arba buko. Vidinės karkaso detalės galimanos iš lapuočių medienos ir faneros. Po sėdimosiomis dalimis, kimštomis porolonu, tvirtinama baldinė elastinė juosta, kuri sėdėjimui suteikia didesnį komforto pojūtį. Transformacijos mechanizmas: baldas suprojektuotas specialiai tokios formos, kurioje galima naudoti transformuojamą mechanizmą miegui. Čia naudojamas trigubo išlankstymo mechanizmas Miksotoil su 50 mm storio čiužiniu.

Užklausa:

Gamintojas - Molodečnomebel